Belediye Başkanımız  100 yaş üstü anneleri unutmadı

Belediye Başkanımız Sayın Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Sayın Nezihe Gülbahar Bayrak  ilçede bulunan 100 yaş üstü anneleri ziyaret ederek Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
‘ın ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek anneler gününü kutladı ve Kuranı Kerim ,Bayrak ,kolanya ,maske ve bayram şekeri  hediyelerini takdim etti.

Anneler günü münasebetiyle  Belediye Başkanımız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı ilçe  genelinde ki 100 yaş üstü  anneleri ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı, hediyeler takdim etti ve dualarını aldı.

Programa daha sonra katılan Ak Parti Trabzon Milletvekili Sayın Av.Salih Cora,böyle bir gönül bağlılığına imza atan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak’ı tebrik ederek  başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladığını belirtti.

Belediye Başkanımız Sayın  Kurukız;Bugün anneler günü toplum ve millet olarak her fırsatta büyüklere saygımızı gösteriyoruz.  Bugün vesilesi de ülke genelinde olduğu gibi Şalpazarı ilçemizde  100 yaşından büyük olan annelerimizi ziyaret ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  ve MHP Genel Başkanımız  Dr. Devlet Bahçeli’nin selamlarını ilettik ve  hediyeleri takdim ettik? dedi.

Belediye Başkanımız seçilmesinin ardından sonra ilk proje olarak baş tacı bayanlarımız diyerek Kadın Kültür merkezini faaliyete geçiren Başkan Kurukız;Şalpazarı Belediyesi olarak her zaman annelerin yanında olduklarını ifade eden Kurukız, şöyle devam etti:

Bugün ki Anneler Günü  programımıza katılarak bizleri onurlandıran AK Parti Trabzon Milletvelimiz Salih Cora,MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak ile 100 yaş üstü annelerimizi,  annelerini ziyaret etik. Hediyelerimizi takdim ediyoruz. Koronavirüs nedeniyle bu sene anneler günü biraz daha buruk geçti. Bu nedenle hem hijyen hem pandemi hem de sosyal mesafe kurallarına uymak durumundayız. Ziyaretlerimiz de bu şekilde hareket ediyoruz.Şalpazarı belediyesi olarak annelerimizi unutmuyoruz, onların ihtiyaçlarını gideriyoruz. Gönüllerini alıyoruz. Allah onların başımızdan eksik etmesin. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyorum;dedi.