Şalpazarı Belediyesi’nin öncülüğünde hayırseverlerin desteği ile düzenlemiş olduğumuz  “HER AKŞAM BİR MAHALLEDE GELİN İFTAR AÇALIM” programı kapsamında her akşam bir mahallemizde halkımızla kucaklaşıyoruz.

Ramazan ayının bereket, huzur ve paylaşmak olduğunu söyleyen Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, her gün bir başka mahallemizde iftar yemeği verme kararı aldı. Kurukız, bu anlayışla açılan çadırlardaki iftar sofralarında, zengin fakir ayrımı yapmaksızın birlik beraberlik ve kaynaşma içerisinde  vatandaşlarla bir araya gelerek Rahmet ayı olan Ramazanı şerifi en güzel şekilde ihya ediyoruz dedi.

Düzenlemiş olduğumuz İftar programına destek veren başta Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Tuzla Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çabuk, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcımız, Rıfkı Bektaş, Şalfed Derneği, Doğancı Köyü ve Yardımlaşma Dereneği,  Dorukkiriş Köylüleri Kalkındırma Yrd. Ve Güzelleştirme derneği, Geyikli Beldesi Kültür ve Sosyal Yrd. Derneği, İş adamlarımızdan;  Üçel Kuyumculuk Muammer Çolak, Ali Tutlümen, Ömer Özdemir, Erol Ergün, Hasan Ali Mumcu, Ahmet Yüksel Gülay, Remzi Türkmen, Osman Kılıçarslan, Barış Ayaz, Selçuk Usta, Ömer Özdin ve Kurukız Ticaret’ e Belediyemiz ve halkımız adına Teşekkür ediyorum.