BAŞKAN KURUKIZ YENİ YIL MESAJI YAYINLADI.

     Olumlu ve olumsuz gelişmeleriyle, acı ve tatlı hatıralarıyla 2018’i geride bırakırken, yeni umut ve beklentilerle 2019’a giriyoruz. Herkesin yeni yılını en samimi duygularla kutluyorum. Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum.

MUTLU YARINLARIN HABERCİSİ

     Yeni bir yıla girmenin, bireyler ve toplumlar için özel anlamlarla yüklü olduğunu işaret eden Başkan Kurukız, “Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.” ifadesini kullandı.

BAŞARACAĞIMIZA İNANIRSAK ULAŞAMAYACAĞIMIZ HEDEF YOKTUR

     Mesajında, “Yeni bir yıla Şalpazarlı hemşehrilerimizle birlikte girmenin mutluluğunu yaşadığını” ifade eden Kurukız, ”  Bu onurlu görevi devir aldığımız günden bu yana Şalpazarı halkı için gece gündüz, saat mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. 2019 yılınında da ilçemizi, turizm gibi birçok alanda daha yüksek hedeflere taşımak üzere çalışmalar yapacağımız bir yıl olarak hedeflemekteyiz. Umutlarımıza hep birlikte, El ele, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek kavuşacağız. Bu vesileyle, Şalpazarı belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi 2019 yılında da siz değerli vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğimizi ve kapılarımızın sizlere her zaman açık olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. “dedi.