Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcıları Faruk Beldüz ve Hasan Karabayır, ilçe merkezine bağlı Geyikli Sisdağı arasında başlatılan Turizm kapsamında başlatılan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Geyikli Mahallesi Karaağaç mevkiinde başlatılan Turizm kapsamında beton yol çalışmaları  belediye ekipleri tarafından, mevcut yol beton dökülüyor. Şalapzarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz  ile birlikte çalışma alanına gelen Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır çalışanlara kolaylıklar dileyerek projenin uygulanması hakkında ekiplerden bilgi aldı.

Turizm kapsamı olarak uygulamaya başlattığımız Geyikli Mahallesi -Sisdağı en yoğun olarak kullanılan caddelerinden biri olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz ; “Geyikli Mahallemizde başlattığımız beton  ve revize çalışmalarını tamamladığımızda Geyikli -Sisdağı arası yol çalışması ilçemiz için önemli bir çalışma  olacak. Şalpazarı  için çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek” dedi.

Çalışmaları inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabayır daha sonra mahalle sakinleri ile görüşerek, vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi. Vatandaşlar başlatılan revize ve beton çalışmaları için duydukları memnuniyeti dile getirerek özellikle Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a teşekkür ettiler.