Vali Yücel Yavuz şalpazarı’nı ziyaret ederek birtakım incelemlerde bulundu.

Kaymakam Murat Beşikçi ve Belediye Başkanı Refik Kurukız tarafından karşılanan  Vali Yavuz Simenli, Sütpınar, Sayvançatak, Geyikli, Karakaya mahallesi ve ilçe merkezinde incelemelerde bulundu. Vali Yavuz ilk olarak Şalpazarı Halkeğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan Fındık Budama Kursuna katılan kursiyerleri simenli mahallesin de ziyaret ederek kursa katılanların belgelerini verdi.

Vali Yavuz daha sonra Sütpınar Süt Ürünleri kooperatifnii ziyaret ederek Sayvançatak mahallesinde yapılacak olan semt sahası arazisinde incelemelerde bulundu.

Geyikli mahallesin’de  de incelemelerde bulunan Vali Yavuz, ilk olarak Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın desteğiyle açılacak ve 100 kişiye istihdam sağlayacak olan Geyikli eski belediye binasının şapka atölyesine dönüştürüleceği binada incelemede buludu ve Başkan Kurukız’dan bilgi aldıktan sonra Geyikli mahalle sakinlerinden Mustafa Akkaya’ya ait tavuk çiftliğini ziyaret etti. Vali Yavuz buradan da Karakaya mahallesin’de yapılan camii inşaatında incelemelerde bulundu.